Solární koše využívají ke svému fungování mimo jiné i cloudový computing. Data jsou využívána ke zvýšení pracovní efektivity a ekonomické optimalizaci společně se zvýšením kvality života ve veřejném prostranství.

Chytrý koš High Capacity s lisem slouží ke sběru směsného a tříděného odpadu. Je vhodný do exponovaných částí měst, parků, nádraží, letišť či jinak zatížených oblastí. Fotovoltaická deska nabíjí baterii, která pohání řetězový lis. Lis stlačuje vhozený odpad a snižuje tak jeho objem. Koš je stále online a poskytuje aktuální data o míře svého zaplnění. Lisování odpadu a reálná data snižují četnost svozu až o 80-92%.

Koš Standard Capacity je bez lisu, nejčastěji se využívá v kombinaci s košem High Capacity (s lisem). Lze jej využit i samostatně - do méně zatížených oblastí ke sběru směsného či tříděného odpadu. Koš je stále online a poskytuje aktuální data o míře svého zaplnění.

Koše lze využít ke sběru směsného  i tříděného odpadu (plast, papír, sklo, bio). Koše lze vzájemně kombinovat a propojit a vytvořit tak sběrná místa (dvojkombinace, trojkombinace apod.). Míra zaplnění každého koše je snímána v reálném čase (online nebo v mobilní aplikaci CLEAN).

CLEAN™ je cloudový dispečink přístupný přes webové rozhraní. Program plánuje, analyzuje a optimalizuje svoz chytrých odpadových nádob Bigbelly.

CLEAN Mobile je mobilní aplikace pro chytré telefony nebo tablety. Umožňuje obsluze okamžitý přístup k aktuálním informacím o míře zaplnění každé nádoby Bigbelly. Aplikaci pro iOS stáhněte zde, aplikaci pro Android zde.

Systém odpadkových košů Bigbelly je celosvětově úspěšný a získává ocenění v kategoriích smartcity a městského mobiliáře. Desítky tisíc košů byly instalovány na všech 5ti kontinentech. 

Efektivní svoz uličního komunálního odpadu

 

NOVINKA!

Bigbelly + WiFi

  • Samostatný WiFi hot spot pro veřejná prostranství

  • Umístěný v odpadkových koších Bigbelly

 

System Bigbelly

Karlovy Vary

Praha / OICT

MC Praha 1

Zoo Praha

Brno

 
 

Máte dotazy? Zavolejte nám. 

Tel: +420 257 213 293  |  Email: info@VERB.cz

 

Nebo nám napište. Děkujeme.
 

VERB Group s.r.o. 
Nad Palatou 2844/30 
150 00 Praha 5, ČR 
IČO: 01558901

DIČ: CZ01558901
Tel: +420 257 213 293

Email: info@VERB.cz

Česká republika
Tereza Dubsky

Paul Dubsky

Jan Urban

Pavla Jalčová

Slovenská republika

Tereza Dubsky

Media / Download Section

© 2013 - 2020 VERB Group s.r.o.